Driedaagse Axel Juniors

UCI Mladinci, Etapna dirka, 3. Etapa, 18.maj 2024, Netherlands

Etapa Skupno Mladi Točke Sprint Kombinacija Ekipa

DoB?
Mst. Kolesar Ekipa Čas
01 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 01:54:42
02 Craps Stan Acrog-Tormans U19 + 00
03 Rigamonti Thomas GB Junior Team - Pool Cantu + 00
04 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 00
05 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 00
06 van der Veken Luca Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
07 Westbroek Collin WPG Amsterdam U19 + 00
08 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 00
09 Wæhre Anders Uno-X NTG + 00
10 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 00
11 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 00
12 Allaer Thorben Starbikes - Vistabuild + 00
13 Colombo Riccardo GB Junior Team - Pool Cantu + 00
14 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 00
15 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 00
16 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team + 00
17 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 00
18 Weierink Jelle Goudenbod-Parkhotel Development Team + 00
19 Jacobs Lennes WAC Team + 00
20 Schalk Rens Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
21 Plasman Briek Van Moer Logistics Cycling Team + 00
22 Erberveld Jorik Merida Tifosi Adelaar Development Team + 00
23 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 00
24 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 + 00
25 Pierron Julien U19 Cycling Project + 00
26 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 + 00
27 Bauer Martin U19 Cycling Project + 00
28 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 00
29 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 00
30 Buiter Maurits WPG Amsterdam U19 + 00
31 Loschetter David Luxembourg + 00
32 Rijvers Max TigeRR Cycling Team + 00
33 Lang Yannis Luxembourg + 00
34 Schipkowski Jonathan Germany + 00
35 van Neer Jules TigeRR Cycling Team + 00
36 Van Compernolle Tibo Starbikes - Vistabuild + 00
37 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 00
38 Durie Zeno Van Moer Logistics Cycling Team + 00
39 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 00
40 Smørås Filip Uno-X NTG + 00
41 Pirinen Miko Finland + 00
42 Wijma Niels Noord Holland + 00
43 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 00
44 Roor Maxim Rose Team NRW + 00
45 van Keulen Wessel Noord Holland + 00
46 Quint Antoine WSV de Peddelaars U19 + 00
47 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 00
48 Esch Hugo Germany + 00
49 Vassal Theophile Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 00
50 Bosmans Wout Acrog-Tormans U19 + 00
51 Horter Matthew Noord Holland + 00
52 Vleugels Sylvain TigeRR Cycling Team + 00
53 Guichard Carter Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 00
54 Galbusera Pietro GB Junior Team - Pool Cantu + 00
55 Filseth Henrik Uno-X NTG + 00
56 Morlino Luca GB Junior Team - Pool Cantu + 00
57 Verduijn Sven Zuid Nederland + 00
58 Meeusen Lennert WAC Team + 00
59 Jacobs Ieben WAC Team + 00
60 Hoskens Niels Rudyco Cycling Team + 00
61 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 + 00
62 Mauss Moritz Rose Team NRW + 00
63 Tijsen Tristan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 00
64 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 00
65 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 00
66 Aernouts Nicolas Rudyco Cycling Team + 00
67 Weijdema Job Noord Holland + 00
68 Maes Fabian WAC Team + 00
69 Danklof Bram WPG Amsterdam U19 + 00
70 Washington Samuel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
71 O'Connor Willem JEGG-DJR Academy U19 + 00
72 Potter Fitz WPG Amsterdam U19 + 00
73 Roeling Kaj WV Westland Wil Vooruit U19 + 00
74 Vanlaere Loic Starbikes - Vistabuild + 00
75 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 00
76 Dries Tjalle WAC Team + 00
77 Persson Filip Svealand Cycling Team U19 + 00
78 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 00
79 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 00
80 Langendoen Lars WV Westland Wil Vooruit U19 + 00
81 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 00
82 Källberg Ivar Finland + 00
83 van Dijk Lucas WV Westland Wil Vooruit U19 + 00
84 Vanassche Arthur Wielerclub Onder Ons Parike + 00
85 Skjolden Sondre Elias Uno-X NTG + 00
86 Lindgren Felix Svealand Cycling Team U19 + 00
87 Oord Levi Merida Tifosi Adelaar Development Team + 00
88 Buelens Tiemen Wielerclub Onder Ons Parike + 00
89 Watkins Huw Lee Valley Youth CC + 00
90 Kamstrup Røssel Alexander Team Bach Advokater - Giant Store + 00
91 Vis Senna Merida Tifosi Adelaar Development Team + 00
92 Veldkamp Tijn Goudenbod-Parkhotel Development Team + 00
93 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 00
94 Petry Paul-Felix Team Stadler Niedersachsen + 00
95 Maarleveld Twan Zuid Nederland + 00
96 Johansen Gustav Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 00
97 Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store + 00
98 Salomonsson Mads Team Bach Advokater - Giant Store + 00
99 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 00
100 Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 00
101 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 00
102 Reenders Arne WSV de Peddelaars U19 + 00
103 Markert Florian Germany + 00
104 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 00
105 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 00
106 de Roos Mads WSV de Peddelaars U19 + 00
107 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 00
108 Bortolami Julian GB Junior Team - Pool Cantu + 00
109 Blaauwgeers Maurits WSV de Peddelaars U19 + 00
110 Franken Jip WV Schijndel Juniors + 00
111 Thielemeier Jonah Rose Team NRW + 00
112 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
113 Lefevre Fabrice Wielerclub Onder Ons Parike + 00
114 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 00
115 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team + 00
116 den Otter Jesse WPG Amsterdam U19 + 00
117 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 00
118 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 00
119 Daelmans Lars Starbikes - Vistabuild + 00
120 Weber Gino Zuid Nederland + 22
121 Meinberg Eric Germany + 01:29
122 Turkstra Danny WSV de Peddelaars U19 + 02:29
123 Noirhomme Arnaud Luxembourg + 04:27
124 De Clercq Naud Starbikes - Vistabuild + 04:27
125 van Wijgerden Sven WV Schijndel Juniors + 04:27
126 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 04:27
127 Valerio Diego U19 Cycling Project + 00
128 Wasserman Thijn TigeRR Cycling Team + 06:40
DSQ Wedekind Victor Germany
DNS Brandt Christiansen Sebastian Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior
DNS Ankerstjerne Klausen Nikolaj Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior
DNS Just Pedersen Carl Emil Acrog-Tormans U19
DNS Smit Stan Goudenbod-Parkhotel Development Team
DNS Souquet Kyan trainSharp Development team
DNF Zink Paul Rose Team NRW
DNF Bantquin Jules U19 Cycling Project
DNF Richert Luke Team Stadler Niedersachsen
DNF Bruil Pepijn Merida Tifosi Adelaar Development Team
DNF Polfliet Dennis Zuid Nederland
DNF Kairikko Lauri Finland
DNF Cooke Stanley Lee Valley Youth CC
DNF Nisbett Oscar trainSharp Development team
DNF Vandersteene Leander Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
Mst. Kolesar Ekipa Čas
01 - Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 04:30:59
02 - Guichard Carter Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 43
03 1 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 56
04 2 Pirinen Miko Finland + 01:04
05 2 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team + 01:05
06 3 Colombo Riccardo GB Junior Team - Pool Cantu + 01:05
07 1 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 + 01:07
08 2 Smørås Filip Uno-X NTG + 01:10
09 2 Vassal Theophile Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 01:11
10 2 Westbroek Collin WPG Amsterdam U19 + 01:15
11 2 Weierink Jelle Goudenbod-Parkhotel Development Team + 01:23
12 2 Skjolden Sondre Elias Uno-X NTG + 01:28
13 2 Aernouts Nicolas Rudyco Cycling Team + 01:31
14 2 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 01:32
15 3 Craps Stan Acrog-Tormans U19 + 01:39
16 3 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 + 01:47
17 3 Wæhre Anders Uno-X NTG + 01:48
18 3 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 01:50
19 3 Danklof Bram WPG Amsterdam U19 + 01:52
20 3 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 01:56
21 3 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 02:00
22 5 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 02:03
23 2 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 02:04
24 2 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 02:06
25 2 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 + 02:06
26 3 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:07
27 4 Lefevre Fabrice Wielerclub Onder Ons Parike + 02:19
28 4 van Keulen Wessel Noord Holland + 02:20
29 4 Mauss Moritz Rose Team NRW + 02:23
30 5 Bosmans Wout Acrog-Tormans U19 + 02:25
31 3 Esch Hugo Germany + 02:27
32 5 Valerio Diego U19 Cycling Project + 02:28
33 3 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02:28
34 4 Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store + 02:29
35 4 Washington Samuel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02:30
36 3 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 02:30
37 5 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 02:32
38 4 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 02:34
39 5 Erberveld Jorik Merida Tifosi Adelaar Development Team + 02:36
40 3 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 02:36
41 4 Morlino Luca GB Junior Team - Pool Cantu + 02:43
42 4 de Roos Mads WSV de Peddelaars U19 + 02:46
43 4 Jacobs Ieben WAC Team + 02:48
44 4 Durie Zeno Van Moer Logistics Cycling Team + 02:49
45 5 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 02:51
46 5 Schipkowski Jonathan Germany + 02:51
47 5 Quint Antoine WSV de Peddelaars U19 + 02:51
48 6 Weijdema Job Noord Holland + 02:52
49 6 Johansen Gustav Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 02:53
50 6 Van Compernolle Tibo Starbikes - Vistabuild + 02:53
51 6 Galbusera Pietro GB Junior Team - Pool Cantu + 02:53
52 6 Maes Fabian WAC Team + 02:54
53 6 Vanassche Arthur Wielerclub Onder Ons Parike + 02:55
54 7 Verduijn Sven Zuid Nederland + 03:00
55 7 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 03:02
56 7 Meeusen Lennert WAC Team + 03:04
57 7 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 03:05
58 7 van der Veken Luca Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:07
59 7 Rigamonti Thomas GB Junior Team - Pool Cantu + 03:07
60 8 Rijvers Max TigeRR Cycling Team + 03:13
61 9 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 03:15
62 9 Schalk Rens Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:16
63 9 Allaer Thorben Starbikes - Vistabuild + 03:18
64 9 Jacobs Lennes WAC Team + 03:19
65 9 Pierron Julien U19 Cycling Project + 03:19
66 9 Buelens Tiemen Wielerclub Onder Ons Parike + 03:21
67 10 Lang Yannis Luxembourg + 03:22
68 8 Veldkamp Tijn Goudenbod-Parkhotel Development Team + 03:22
69 11 Filseth Henrik Uno-X NTG + 03:31
70 11 van Neer Jules TigeRR Cycling Team + 03:31
71 11 Dries Tjalle WAC Team + 03:33
72 11 Bauer Martin U19 Cycling Project + 03:36
73 11 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 03:38
74 12 Vis Senna Merida Tifosi Adelaar Development Team + 03:44
75 12 Kamstrup Røssel Alexander Team Bach Advokater - Giant Store + 03:46
76 13 Buiter Maurits WPG Amsterdam U19 + 03:49
77 2 Weber Gino Zuid Nederland + 03:51
78 12 Horter Matthew Noord Holland + 03:52
79 12 Tijsen Tristan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 03:54
80 12 Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 04:03
81 12 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 04:09
82 12 Bortolami Julian GB Junior Team - Pool Cantu + 04:15
83 12 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 04:19
84 24 Meinberg Eric Germany + 04:26
85 11 Roeling Kaj WV Westland Wil Vooruit U19 + 04:30
86 11 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 04:32
87 11 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 04:32
88 11 Wijma Niels Noord Holland + 04:33
89 11 Blaauwgeers Maurits WSV de Peddelaars U19 + 04:35
90 11 Plasman Briek Van Moer Logistics Cycling Team + 04:43
91 12 Markert Florian Germany + 04:51
92 12 Vanlaere Loic Starbikes - Vistabuild + 04:59
93 13 Maarleveld Twan Zuid Nederland + 05:12
94 45 Turkstra Danny WSV de Peddelaars U19 + 05:19
95 10 Reenders Arne WSV de Peddelaars U19 + 05:19
96 91 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 05:30
97 10 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 05:36
98 11 van Dijk Lucas WV Westland Wil Vooruit U19 + 05:51
99 9 den Otter Jesse WPG Amsterdam U19 + 05:56
100 10 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 06:31
101 10 Petry Paul-Felix Team Stadler Niedersachsen + 06:34
102 10 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 06:40
103 11 Roor Maxim Rose Team NRW + 06:46
104 9 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 07:01
105 10 D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team + 05:17
106 53 De Clercq Naud Starbikes - Vistabuild + 07:18
107 9 Potter Fitz WPG Amsterdam U19 + 07:31
108 41 van Wijgerden Sven WV Schijndel Juniors + 07:36
109 10 Franken Jip WV Schijndel Juniors + 07:53
110 10 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 08:00
111 10 O'Connor Willem JEGG-DJR Academy U19 + 08:03
112 10 Vleugels Sylvain TigeRR Cycling Team + 08:13
113 10 Persson Filip Svealand Cycling Team U19 + 08:21
114 10 Daelmans Lars Starbikes - Vistabuild + 08:23
115 10 Thielemeier Jonah Rose Team NRW + 08:35
116 10 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 09:06
117 10 Salomonsson Mads Team Bach Advokater - Giant Store + 09:11
118 10 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 09:15
119 11 Langendoen Lars WV Westland Wil Vooruit U19 + 09:40
120 12 Oord Levi Merida Tifosi Adelaar Development Team + 10:04
121 13 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 12:16
122 13 Källberg Ivar Finland + 12:45
123 13 Loschetter David Luxembourg + 12:55
124 14 Watkins Huw Lee Valley Youth CC + 13:17
125 14 Hoskens Niels Rudyco Cycling Team + 13:24
126 15 Lindgren Felix Svealand Cycling Team U19 + 13:46
127 2 Noirhomme Arnaud Luxembourg + 13:57
128 14 Wasserman Thijn TigeRR Cycling Team + 20:26
Mst. Kolesar Ekipa Čas
01 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 04:31:55
02 Pirinen Miko Finland + 08
03 Colombo Riccardo GB Junior Team - Pool Cantu + 09
04 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 + 11
05 Smørås Filip Uno-X NTG + 14
06 Vassal Theophile Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 15
07 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 36
08 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team + 01:00
09 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 01:10
10 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 + 01:11
11 Lefevre Fabrice Wielerclub Onder Ons Parike + 01:23
12 Mauss Moritz Rose Team NRW + 01:27
13 Bosmans Wout Acrog-Tormans U19 + 01:29
14 Esch Hugo Germany + 01:31
15 Washington Samuel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:34
16 van Heeswijk Bas WV Schijndel Juniors + 01:36
17 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team + 01:38
18 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 01:40
19 Morlino Luca GB Junior Team - Pool Cantu + 01:47
20 Durie Zeno Van Moer Logistics Cycling Team + 01:53
21 Schipkowski Jonathan Germany + 01:55
22 Galbusera Pietro GB Junior Team - Pool Cantu + 01:57
23 Vanassche Arthur Wielerclub Onder Ons Parike + 01:59
24 Verduijn Sven Zuid Nederland + 02:04
25 Meeusen Lennert WAC Team + 02:08
26 Verbruggen Ties WV Schijndel Juniors + 02:09
27 Jacobs Lennes WAC Team + 02:23
28 Pierron Julien U19 Cycling Project + 02:23
29 Buelens Tiemen Wielerclub Onder Ons Parike + 02:25
30 Lang Yannis Luxembourg + 02:26
31 Veldkamp Tijn Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02:26
32 van Neer Jules TigeRR Cycling Team + 02:35
33 Kamstrup Røssel Alexander Team Bach Advokater - Giant Store + 02:50
34 Buiter Maurits WPG Amsterdam U19 + 02:53
35 Horter Matthew Noord Holland + 02:56
36 Bortolami Julian GB Junior Team - Pool Cantu + 03:19
37 Roeling Kaj WV Westland Wil Vooruit U19 + 03:34
38 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 03:36
39 Blaauwgeers Maurits WSV de Peddelaars U19 + 03:39
40 Plasman Briek Van Moer Logistics Cycling Team + 03:47
41 Vanlaere Loic Starbikes - Vistabuild + 04:03
42 Maarleveld Twan Zuid Nederland + 04:16
43 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 04:34
44 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 04:40
45 Augsburger Freddy trainSharp Development team + 05:35
46 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 05:44
47 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 06:05
48 De Clercq Naud Starbikes - Vistabuild + 06:22
49 Potter Fitz WPG Amsterdam U19 + 06:35
50 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 07:04
51 Daelmans Lars Starbikes - Vistabuild + 07:27
52 Thielemeier Jonah Rose Team NRW + 07:39
53 Salomonsson Mads Team Bach Advokater - Giant Store + 08:15
54 Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors + 08:19
55 Langendoen Lars WV Westland Wil Vooruit U19 + 08:44
56 Grypdon Matteo Isorex Cycling Team + 11:20
57 Loschetter David Luxembourg + 11:59
58 Watkins Huw Lee Valley Youth CC + 12:21
59 Noirhomme Arnaud Luxembourg + 13:01
Mst. Kolesar Ekipa Točke
01 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 60
02 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 28
03 Westbroek Collin WPG Amsterdam U19 27
04 Wæhre Anders Uno-X NTG 27
05 Craps Stan Acrog-Tormans U19 26
06 Colombo Riccardo GB Junior Team - Pool Cantu 22
07 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team 22
08 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 22
09 Guichard Carter Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 20
10 Aernouts Nicolas Rudyco Cycling Team 19
11 Pirinen Miko Finland 19
12 Rigamonti Thomas GB Junior Team - Pool Cantu 18
13 Smørås Filip Uno-X NTG 18
14 De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team 17
15 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG 17
16 van der Veken Luca Willebrord Wil Vooruit Juniors 15
17 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 15
18 Weierink Jelle Goudenbod-Parkhotel Development Team 15
19 Krzyskow Dominik JEGG-DJR Academy U19 15
20 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 15
21 Baeck Lowie Rudyco Cycling Team 14
22 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team 13
23 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior 13
24 Danklof Bram WPG Amsterdam U19 12
25 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike 10
26 Allaer Thorben Starbikes - Vistabuild 9
27 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team 9
28 Skjolden Sondre Elias Uno-X NTG 8
29 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team 7
30 Vassal Theophile Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 6
31 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team 5
32 Boden Rune Rudyco Cycling Team 4
33 Wissink Luka JEGG-DJR Academy U19 3
34 Jacobs Lennes WAC Team 2
35 Schalk Rens Willebrord Wil Vooruit Juniors 1
36 Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19 1
37 van Keulen Wessel Noord Holland 1
Mst. Ekipa Čas
01 Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 13:34:54
02 Uno-X NTG + 01:43
03 Acrog-Tormans U19 + 02:07
04 JEGG-DJR Academy U19 + 02:43
05 Rudyco Cycling Team + 02:48
06 Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 03:28
07 Germany + 03:48
08 WPG Amsterdam U19 + 04:21
09 GB Junior Team - Pool Cantu + 04:27
10 Goudenbod-Parkhotel Development Team + 05:21
11 Van Moer Logistics Cycling Team + 05:30
12 Noord Holland + 05:43
13 Willebrord Wil Vooruit Juniors + 06:14
14 WSV de Peddelaars U19 + 06:27
15 Wielerclub Onder Ons Parike + 06:32
16 Team Bach Advokater - Giant Store + 06:48
17 WAC Team + 06:49
18 WV Schijndel Juniors + 06:49
19 Starbikes - Vistabuild + 06:59
20 U19 Cycling Project + 07:26
21 Lee Valley Youth CC + 09:22
22 Zuid Nederland + 10:06
23 Merida Tifosi Adelaar Development Team + 11:34
24 Rose Team NRW + 12:01
25 TigeRR Cycling Team + 13:00
26 Isorex Cycling Team + 15:18
27 Svealand Cycling Team U19 + 16:27
28 WV Westland Wil Vooruit U19 + 18:04
29 Luxembourg + 28:17

Podatki