Normalno Razširjeno Statistika
VL Technics Abutriek | |
---|---|
1 | Peyskens Dimitri |
2 | Van Acker Kevin |
3 | D'Hondt Maarten |
4 | Vink Michael |
5 | Van De Velde Thomas |
6 | Kouwenbergh Bryan |
Vérandas Willems - CC Chevigny | |
---|---|
7 | Carnevali Jean-Albert |
8 | Borcy Quentin |
9 | Lequeux Renaud |
10 | Pirlot Antoine |
11 | Francois Christopher |
12 | De Winter Ludwig |
Jong Vlaandern - Bauckneckt | |
---|---|
13 | Ruyters Brecht |
14 | Teuns Dylan |
15 | Van den Abeele Arnaud |
16 | Vandyck Niels |
17 | Vervaeke Louis |
18 | Wastyn Emiel |
T.Palm - Pole Continental Wallon | |
---|---|
19 | Dakteris Janis |
20 | Gremelpont Axel |
21 | Pons Gaetan |
22 | Poppe Oliver |
23 | Serry Florent |
24 | Vansumere Ian |
United Cycling Team | |
---|---|
25 | Backaert Frederik |
26 | Lennertz Sam |
27 | Mortier Steven |
28 | Raymackers Cedric |
29 | Schepmans Niels |
30 | Van Bijlen Jens |
Lotto - Belisol U23 | |
---|---|
31 | Wellens Tim |
32 | Broeckx Stig |
33 | Desmecht David |
34 | Sprengers Thomas |
35 | Vanbesien Thomas |
36 | Bekaert Steve |
Idemasport - Biowanze | |
---|---|
37 | Vliegen Loic |
38 | Dewortelaer Serge |
39 | Van Heuverswijn Quentin |
40 | Anciaux Maxime |
41 | Demoitié Antoine |
42 | Geronboux Arnaud |
UC Seraing Crabbé Performance | |
---|---|
43 | Lodewijks Gert |
44 | Ploumen Gilles |
45 | Warnier Antoine |
46 | Bollen Pieter-Jan |
47 | Steens Johan |
48 | Claes Jorn |
Jakroo Fuji Test Team | |
---|---|
49 | Culebras Rodriguez Jose Miguel |
50 | Devos Gert-Jan |
51 | Goderis Jelle |
52 | Mus Alois |
53 | Paajanen Mikko |
54 | Van Looy Diego |
Deerlijk-Gaverzicht | |
---|---|
55 | Debrabandere Thomas |
56 | De Groote Jeffrey |
57 | De Vos Lucas |
58 | De Waele Alessandro |
59 | Houfflyn Sam |
60 | Marchand Gianni |
Ovyta - Eijssen - Acrog | |
---|---|
61 | De Bie Mike |
62 | De Bie Sean |
63 | Helven Sander |
64 | Heylen Dries |
65 | Smeyers Floris |
66 | Vanoverberghe Richard |
Team Wallonie | |
---|---|
67 | Evrard Laurent |
68 | Dernies Tom |
69 | Convens Louis |
70 | Sciascia Sebastien |
71 | Delfosse Florent |
72 | Polizzotto Bartolo |
EFC-Omega Pharma-Quick Step | |
---|---|
73 | Bouvry Dieter |
74 | Druyts Gerry |
75 | Kimmince Ethan |
76 | Loncin Gilles |
77 | Spokes Samuel |
78 | Wallays Jens |
Melbotech Prorace | |
---|---|
79 | Tooth Niels |
80 | Gaudaen Tom |
81 | Sempels Steven |
82 | Dusoleil Jasper |
83 | Vincke Mathias |
84 | Goossens Mathieu |
APK - Q Jobs | |
---|---|
85 | Van Broekhoven Bram |
86 | Kerkhofs Bram |
87 | De Graaf Jorn |
88 | Raeymaekers Niels |
89 | Zimmerman Dieter |
90 | Verbeek Wout |
CC Villeneuve Saint - Germain | |
---|---|
91 | Lebreton Meven |
92 | Caresmel Alexis |
93 | Meilleur Steeve |
94 | Patin Dmitri |
95 | Roger Maxime |
96 | Thominet Camille |
CC Nogent-sur-Oise | |
---|---|
97 | Bertrand Fabien |
98 | Chantoiseau Alexandre |
99 | Defretin Alexandre |
100 | Garson Pierre |
101 | Turgis Jimmy |
102 | Delalot Romain |
Vendée U | |
---|---|
103 | Lecuisinier Pierre-Henri |
104 | Cornu Jérémy |
105 | Dufour Valentin |
106 | Krainer Taruia |
107 | Guillemois Romain |
108 | Guyot Romain |
Chambéry CF | |
---|---|
109 | Chevrier Clément |
110 | Domont Axel |
111 | Lapalus Aurelien |
113 | Latour Pierre |
114 | Legros Adrien |
Comité de Normandie | |
---|---|
115 | Duval Julien |
116 | Saint-Martin Clément |
117 | Gougeard Alexis |
118 | Lesellier Kevin |
119 | Catherine Kevin |
120 | Leveau Jérémy |
CC Etupes | |
---|---|
121 | Barguil Warren |
122 | Bonnet Pierre |
123 | Gras Irwin |
125 | Vakoc Petr |
Côtes d'Armor - Marie Morin | |
---|---|
127 | Botrel Yann |
128 | Carlin Alexis |
129 | Corbel Erwann |
130 | Gogo Basile |
131 | Hardy Ronan |
132 | Pechuel Baptiste |
Pregnana Milanese | |
---|---|
133 | Baruffato Dario |
134 | Alberto Andrea |
135 | Saronni Mattia |
136 | Trapletti Andrea |
137 | Genovese Marco |
138 | Aspesani Luca |
Team Østerhus-Ridley | |
---|---|
139 | Ølmheim Ole Martin |
140 | Dyrnes Kristian |
141 | Galta Fredrik Strand |
143 | Ziesler Johan Fredrik |
Australia | |
---|---|
145 | Flakemore Campbell |
147 | Howson Damien |
148 | McCarthy Jay |
150 | Watson Calvin |
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer | |
---|---|
151 | Gogl Michael |
152 | Schinagl Philip |
154 | Grömer Philipp |
155 | Wienerroither Matthias |
156 | Reiter Daniel |
Soenens - Construkt Glas | |
---|---|
157 | De Corte Axel |
158 | Touquet Joren |
159 | Boutte Kenzie |
160 | Vermeire Jordy |
161 | Soenens Alessandro |
162 | Geldhof Henry |
Rabobank CT | |
---|---|
163 | Goos Marc |
164 | Hofland Moreno |
165 | Megens Brian |
166 | Olivier Daan |
167 | van Poppel Danny |
168 | Zepuntke Ruben |
USA | |
---|---|
169 | Durtschi Maxwell |
170 | Eaton Daniel |
171 | Lynch Paul |
173 | Berry Josh |
174 | Warbasse Lawrence |
Bontrager - Livestrong | |
---|---|
175 | Stuyven Jasper |
176 | Craddock Lawson |
177 | Eastman Ryan |
178 | Atkins Josh |
179 | Oram James |
180 | Boswell Ian |
Glud & Marstrand - LRØ | |
---|---|
181 | Valgren Michael |
182 | Lander Sebastian |
183 | Clausen Patrick |
186 | Jacobsen Mathias Gade |
BikeToyz - Kvickly Odder | |
---|---|
187 | Jensen Lars Frydenlund |
188 | Steensen Nicolai |
189 | Moltke Steen Mads |
190 | Christiansen Anders Damgaard |
191 | Sølvsten Søren |
192 | Grøn Martin |
SC Wiendenbruck 2000 - NRW | |
---|---|
193 | Klemme Daniel |
194 | Müller Philipp |
195 | Köhler Falko |
196 | Hess Maximilian |
197 | Wolf Justin |
198 | Miessen Andreas |