FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amaterji
Mladinci
Ciklokros
MTB
Steza
Fantasy
Dirke in izidi
Ekipe
Lestvica
GP Adygeya
UCI, Etapna dirka, 16. -19. april 2015, Russia
Informacije o dirki
Izidi
Startna lista
Zgodovina
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Skupno
Točke
Gore
Skupno
Etapa: Prolog
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Embed Results
Države
Belarus
Kazakhstan
Russia
Ukraine
Ekipe
Belarus
Crimea
CSK VVS
Cycling club "Rus"
Dinamo
ISD Continental Team
Itera - Katusha
Kazakhstan
Krasnodar Region
Kyiv Capital Racing
MGFSO
Minsk Cycling Club
Moscow Region Shchyolkovo
Rcop Belarus
Russia
RusVelo
Samara Region
Sestroretsk
SHVSM-2 Samara
Track Team Astana
Tyumen Region
Udmurtia CSKA
Ukraine
Ural
Vino4ever
DoB?
Mst.
Kolesar
Rojen
Ekipa
Čas
01
Firsanov
Sergey
1982
RusVelo
07:26:34
02
Nikolaev
Sergey
1988
Itera - Katusha
+ 54
03
Pokidov
Maxim
1989
Itera - Katusha
+ 01:05
04
Samokhvalov
Anton
1986
Itera - Katusha
+ 01:37
05
Sinitsyn
Kirill
1990
Tyumen Region
+ 01:59
06
Kritskiy
Timofey
1987
Russia
+ 02:47
07
Zemlyakov
Oleg
1993
Vino4ever
+ 03:23
08
Belykh
Sergey
1990
Udmurtia CSKA
+ 03:27
09
Shushemoin
Alexandre
1987
Vino4ever
+ 03:33
10
Krivtsov
Dmitro
1985
ISD Continental Team
+ 03:47
11
Savitsky
Ivan
1992
Dinamo
+ 04:11
12
Krasilnikau
Andrei
1989
Minsk Cycling Club
+ 04:38
13
Pakhtusov
Anatoliy
1985
ISD Continental Team
+ 04:49
14
Khripta
Andreiy
1986
Kyiv Capital Racing
+ 05:43
15
Zakharov
Artyom
1991
Track Team Astana
+ 06:20
16
Vasilyev
Maksym
1990
ISD Continental Team
+ 06:23
17
Panassenko
Nikita
1992
Track Team Astana
+ 06:40
18
Astafyev
Stepan
1994
Vino4ever
+ 06:41
19
Razumov
Maxim
1990
Itera - Katusha
+ 07:10
20
Frolov
Igor
1990
Itera - Katusha
+ 07:56
21
Nikitin
Matvey
1992
Kazakhstan
+ 07:56
22
Klimiankou
Kansatansin
1989
Minsk Cycling Club
+ 08:57
23
Cherkasov
Nikolay
1996
Tyumen Region
+ 09:20
24
Zotov
Evgeny
1994
SHVSM-2 Samara
+ 09:45
25
Ponomarenko
Dmytro
1991
Ukraine
+ 10:01
26
Dzhus
Volodymyr
1993
ISD Continental Team
+ 10:03
27
Gareyshin
Aydar
1994
Cycling club "Rus"
+ 10:21
28
Budiak
Anatolii
1995
ISD Continental Team
+ 11:26
29
Taranenko
Vladislav
1996
Crimea
+ 11:27
30
Egorov
Kirill
1993
Samara Region
+ 11:31
31
Ramanau
Raman
1994
Belarus
+ 12:09
32
Bizhigitov
Zhandos
1991
Vino4ever
+ 12:53
33
Mokrov
Dmitry
1989
Samara Region
+ 13:51
34
Bratashchuk
Andrii
1992
Ukraine
+ 13:57
35
Piasetski
Aliaksandr
1993
Rcop Belarus
+ 14:33
36
Samokhvalov
Dmitry
1986
Itera - Katusha
+ 14:47
37
Ovechkin
Artem
1986
RusVelo
+ 14:57
38
Karnulin
Denys
1990
Sestroretsk
+ 15:08
39
Kasianov
Oleksii
1992
Kyiv Capital Racing
+ 15:10
40
Morozov
Roman
1990
Crimea
+ 15:26
41
Dubovski
Vladislau
1994
Rcop Belarus
+ 15:33
42
Shchedov
Vladislav
1996
Crimea
+ 15:35
43
Bazhkou
Stanislau
1991
Minsk Cycling Club
+ 16:07
44
Padun
Mark
1996
Ukraine
+ 17:28
45
Solovev
Pavel
1995
MGFSO
+ 17:30
46
Sayko
Pavel
1995
Moscow Region Shchyolkovo
+ 17:38
47
Voevodin
Petr
1996
Tyumen Region
+ 18:09
48
Kulimbetov
Nubolat
1992
Kazakhstan
+ 18:17
49
Strokau
Vasili
1995
Rcop Belarus
+ 18:21
50
Gorenkov
Artem
1995
Cycling club "Rus"
+ 18:40
51
Kulikov
Sergei
1996
Moscow Region Shchyolkovo
+ 18:41
52
Akhmetov
Galym
1995
Kazakhstan
+ 19:01
53
Vernidub
Dmitry
1992
CSK VVS
+ 19:40
54
Kurbatov
Alexey
1994
Russia
+ 19:41
55
Arslanov
Ildar
1994
RusVelo
+ 19:44
56
Kulikov
Vladislav
1996
Dinamo
+ 19:47
57
Malyvnivskiy
Vasyl
1992
Ukraine
+ 20:09
58
Ashurov
Konstyantyn
1996
Kyiv Capital Racing
+ 20:15
59
Luchshenko
Sergey
1994
Kazakhstan
+ 20:15
60
Shumilov
Iurii
1995
Kyiv Capital Racing
+ 20:40
61
Kugaveskiy
Nikita
1993
Tyumen Region
+ 20:53
62
Tesler
Artem
1988
Ukraine
+ 21:16
63
Odegov
Ivan
1995
MGFSO
+ 21:34
64
Ilchenko
Vladimir
1996
Russia
+ 21:40
65
Gatskiy
Pavel
1991
Kazakhstan
+ 21:47
66
Razumov
Nikita
1996
Russia
+ 22:08
67
Klepikov
Ilya
1994
ISD Continental Team
+ 22:14
68
Voloshin
Alexey
1996
Vino4ever
+ 22:26
69
Duiunov
Vladislav
1994
Moscow Region Shchyolkovo
+ 22:28
70
Lukyanov
Dmitriy
1993
Vino4ever
+ 24:22
71
Antonov
Aleksandr
1995
CSK VVS
+ 24:22
72
Moruha
Anton
1995
Kyiv Capital Racing
+ 24:41
73
Zakharov
Kirill
1991
Samara Region
+ 24:43
74
Eremkin
Arkadiy
1996
Cycling club "Rus"
+ 24:56
75
Zhyhunou
Dzmitry
1996
Rcop Belarus
+ 24:58
76
Bezdenezhnykh
Vadim
1996
Cycling club "Rus"
+ 25:22
77
Zakharin
Vitaliy
1996
Crimea
+ 25:29
78
Grigorev
Aleksandr
1992
Dinamo
+ 26:19
79
Bakhin
Evgeny
1988
Samara Region
+ 26:55
80
Akhramenka
Yauheni
1995
Belarus
+ 27:14
81
Harakhavik
Uladzimir
1995
Rcop Belarus
+ 27:36
82
Suchkov
Vasiliy
1994
Krasnodar Region
+ 27:43
83
Lobov
Oleksandr
1992
Crimea
+ 28:27
84
Rive
Dmitriy
1995
Kazakhstan
+ 28:31
85
Meksheev
Aleksei
1996
MGFSO
+ 29:23
86
Karaliok
Yauheni
1996
Belarus
+ 29:25
87
Timofeev
Andrey
1996
Sestroretsk
+ 29:50
88
Mamedov
Magomed
1995
Track Team Astana
+ 30:05
89
Kavun
Ilia
1995
MGFSO
+ 30:11
90
Zhurkin
Nikolay
1991
Sestroretsk
+ 30:12
91
Tsishkou
Raman
1994
Belarus
+ 30:29
92
Klevanov
Nikita
1995
Track Team Astana
+ 31:27
93
Sakalou
Andrei
1993
Minsk Cycling Club
+ 32:27
94
Abkhadeev
Timur
1995
Krasnodar Region
+ 32:28
95
Kovalev
Ivan
1986
Dinamo
+ 32:44
96
Mamontov
Alexander
1994
CSK VVS
+ 32:51
97
Shemetau
Mikhail
1994
Belarus
+ 33:16
98
Kozachenko
Sergiy
1994
Kyiv Capital Racing
+ 33:25
99
Ivanov
Evgeni
1994
MGFSO
+ 33:26
100
Ptashkin
Pavel
1990
SHVSM-2 Samara
+ 33:47
101
Khrapov
Dmitry
1995
CSK VVS
+ 33:54
102
Kovalev
Evgeniy
1989
Russia
+ 34:21
103
Gomenyuk
Volodymyr
1985
Ukraine
+ 34:31
104
Krainov
Leonid
1994
SHVSM-2 Samara
+ 34:37
105
Yakimov
Konstantin
1991
Udmurtia CSKA
+ 35:15
106
Martyshev
Alexander
1996
Cycling club "Rus"
+ 36:39
107
Bozhenko
Kirill
1987
CSK VVS
+ 36:47
108
Zverkov
Evgeny
1993
SHVSM-2 Samara
+ 37:01
109
Cherepanov
Slepan
1995
Udmurtia CSKA
+ 37:15
110
Kalashnikov
Denis
1996
Samara Region
+ 37:15
111
Zubov
Matvey
1991
Dinamo
+ 37:22
112
Romanenko
Artem
1994
Moscow Region Shchyolkovo
+ 37:45
113
Trubetskoy
Sergey
1990
CSK VVS
+ 39:17
114
Borisov
Evgeny
1992
Samara Region
+ 45:35
DNF
Ahiyevich
Aleh
1993
Belarus
DNF
Chirkov
Ilya
1995
Cycling club "Rus"
DNF
Yatsevich
Kiril
1992
Dinamo
DNF
Kutuzov
Roman
1996
Krasnodar Region
DNF
Sukhomesov
Maksim
1991
Krasnodar Region
DNF
Ivashkin
Anton
1996
Minsk Cycling Club
DNF
Piashkun
Andrei
1992
Minsk Cycling Club
DNF
Malyshev
Nikita
1996
Moscow Region Shchyolkovo
DNF
Zimnyakov
Dmitriy
1996
Moscow Region Shchyolkovo
DNF
Budkevich
Kanstantin
1993
Rcop Belarus
DNF
Zakarin
Aydar
1994
Russia
DNF
Balykin
Ivan
1990
RusVelo
DNF
Ershov
Artur
1990
RusVelo
DNF
Solomennikov
Andrey
1987
RusVelo
DNF
Litvintsev
Vladislav
1995
Sestroretsk
DNF
Mosin
Sergey
1995
Sestroretsk
DNF
Omiryakov
Dias
1992
Track Team Astana
DNF
Vassilenkov
Roman
1996
Track Team Astana
DNF
Mezhechev
Aleksandr
1993
Tyumen Region
DNF
Belyaevskiy
Mikhail
1996
Udmurtia CSKA
DNF
Berezkin
Denis
1989
Udmurtia CSKA
DNF
Gorbushin
Maksim
1996
Udmurtia CSKA
DNF
Agastyan
Vladislav
1992
Ural
DNF
Melnikov
Nikolai
1996
Ural
DNF
Nemchinov
Aleksei
1996
Ural
DNF
Tatarinov
Gennadiy
1991
Ural
DNF
Zhilykov
Alexey
1994
Ural
Podatki
GP Adygeya
Russia
16. -19. april 2015
2.2