FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amaterji
Mladinci
Ciklokros
MTB
Steza
Fantasy
Dirke in izidi
Ekipe
Lestvica
Rheinland-Pfalz Rundfahrt
UCI, 17. -21. september 2003, Germany
Informacije o dirki
Izidi
Startna lista
Zgodovina
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Skupno
Gore
Sprint
Skupno
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Etapa: 05
Embed Results
Države
Australia
Austria
Belgium
Czechia
Denmark
France
Germany
Italy
Netherlands
Norway
Poland
Spain
Sweden
Switzerland
Ukraine
Ekipe
-
CCC Polsat
Gerolsteiner
Lotto - Domo
Phonak Hearing Systems
Rabobank
Team ComNet - Senges
Team CSC
Team Fakta
Team Lamonta
Team Rose Versand - Merlin Logistic
Team Telekom
Team Wiesenhof - Leipzig
Winfix - Techem
DoB?
Mst.
Kolesar
Rojen
Ekipa
Čas
01
Nardello
Daniele
1972
Team Telekom
21:52:54
02
Wegmann
Fabian
1980
Gerolsteiner
+ 05
03
Merckx
Axel
1972
Lotto - Domo
+ 08
04
Boogerd
Michael
1972
Rabobank
+ 13
05
Glasner
Björn
1973
Team Lamonta
+ 17
06
Schröder
Björn
1980
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 01:54
07
Romanik
Radoslaw
1967
CCC Polsat
+ 01:57
08
Galinski
Marek
1974
CCC Polsat
+ 01:59
09
Sievers
Holger
1968
Team Lamonta
+ 02:00
10
Kessler
Matthias
1979
Team Telekom
+ 02:00
11
Bölts
Udo
1966
Gerolsteiner
+ 02:00
12
Peron
Andrea
1971
Team CSC
+ 02:00
13
Wauters
Marc
1969
Rabobank
+ 02:00
14
Wiese
Wolfram
1976
Team ComNet - Senges
+ 06:48
15
Sosenka
Ondrej
1975
CCC Polsat
+ 13:25
16
Rast
Gregory
1980
Phonak Hearing Systems
+ 16:54
17
Modin
Fredrik
1980
Team Fakta
+ 17:00
18
Scholz
Timo
1972
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 17:01
19
Niermann
Grischa
1975
Rabobank
+ 17:02
20
De Weert
Kevin
1982
Rabobank
+ 17:02
21
Knees
Christian
1981
-
+ 17:03
22
Haselbacher
René
1977
Gerolsteiner
+ 22:49
23
Moerenhout
Koos
1973
Lotto - Domo
+ 22:56
24
van Impe
Kevin
1981
Lotto - Domo
+ 23:04
25
Zarebski
Jaroslaw
1979
CCC Polsat
+ 23:21
26
Albasini
Michael
1980
Phonak Hearing Systems
+ 23:29
27
Dekker
Erik
1970
Rabobank
+ 24:07
28
Förster
Robert
1978
Gerolsteiner
+ 25:20
29
Klier
Andreas
1976
Team Telekom
+ 25:32
30
Weisshaupt
Marc
1970
CCC Polsat
+ 25:33
31
Blaudzun
Michael
1973
Team CSC
+ 25:33
32
Fothen
Markus
1981
-
+ 25:33
33
Tschopp
Johann
1982
Phonak Hearing Systems
+ 25:33
34
Giebelmann
Michael
1974
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 25:33
35
Petersen
Jørgen Bo
1970
Team Fakta
+ 25:33
36
Høj
Frank
1973
Team Fakta
+ 25:55
37
Kupfernagel
Stefan
1977
Phonak Hearing Systems
+ 25:58
38
Haussler
Heinrich
1984
-
+ 25:58
39
Cohnen
Stefan
1982
Team ComNet - Senges
+ 25:58
40
Grabsch
Ralf
1973
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 25:58
41
Grönqvist
Thomas
1975
Team Fakta
+ 25:58
42
Papstein
Bjorn
1981
Team Lamonta
+ 25:58
43
Aldag
Rolf
1968
Team Telekom
+ 25:58
44
Dressler
Frank
1976
Team ComNet - Senges
+ 26:59
45
Reuss
Jörn
1968
Winfix - Techem
+ 26:59
46
Wojtas
Arkadiusz
1977
CCC Polsat
+ 26:59
47
Heizmann
Elnathan
1982
-
+ 27:22
48
Urweider
Sascha
1980
Phonak Hearing Systems
+ 29:26
49
Wrolich
Peter
1974
Gerolsteiner
+ 30:25
50
Hondo
Danilo
1974
Team Telekom
+ 32:41
51
Arroyo Fernandez
Roberto
1978
Team CSC
+ 32:47
52
Lang
Sebastian
1979
Gerolsteiner
+ 33:00
53
de Groot
Bram
1974
Rabobank
+ 33:08
54
Klöden
Andreas
1975
Team Telekom
+ 33:08
55
Kopp
David
1979
Team Telekom
+ 35:28
56
Mamos
Philipp
1982
Team Lamonta
+ 35:35
57
Burghardt
Marcus
1983
-
+ 36:34
58
Otto
Ronald
1983
Winfix - Techem
+ 36:36
59
Knudsen
Morten
1981
Team CSC
+ 36:36
60
Holsche
Patrick
1980
Winfix - Techem
+ 36:36
61
Ordowski
Volker
1973
Gerolsteiner
+ 36:36
62
Lauke
Ronny
1976
Team Rose Versand - Merlin Logistic
+ 36:36
63
Ganser
Markus
1972
Team ComNet - Senges
+ 37:55
64
Juretzek
Hans-Jürgen
1975
Team ComNet - Senges
+ 40:06
65
Roberts
Luke
1977
Team ComNet - Senges
+ 40:06
66
Van Bondt
Geert
1970
Team CSC
+ 40:06
67
Moe Rasmussen
Jacob
1975
Team Fakta
+ 42:24
68
Reihs
Michael
1979
Team Fakta
+ 42:24
69
McGrory
Scott
1969
Team ComNet - Senges
+ 42:24
70
Steegmans
Gert
1980
Lotto - Domo
+ 42:24
71
Bartko
Robert
1975
Rabobank
+ 42:24
72
Schillinger
Andreas
1983
-
+ 45:08
73
Muck
Michael
1984
-
+ 50:17
DNF
Veit
Moritz
1981
-
DNF
Bondariev
Bogdan
1974
CCC Polsat
DNF
Skoczylkas
Dariusz
1974
CCC Polsat
DNF
Scholz
Ronny
1978
Gerolsteiner
DNF
Gates
Nick
1972
Lotto - Domo
DNF
Hoste
Leif
1977
Lotto - Domo
DNF
van Bon
Léon
1972
Lotto - Domo
DNF
van Dijk
Stefan
1976
Lotto - Domo
DNF
Bertolini
Denis
1977
Phonak Hearing Systems
DNF
Camaño
Iker
1979
Phonak Hearing Systems
DNF
Gougot
Fabrice
1971
Phonak Hearing Systems
DNF
Lotz
Marc
1973
Rabobank
DNF
Ganser
Stefan
1978
Team ComNet - Senges
DNF
Vestøl
Bjørnar
1974
Team Fakta
DNF
Drenker
Sebastian
1977
Team Lamonta
DNF
Kröninger
Armin
1979
Team Lamonta
DNF
Owczarek
Jonas
1978
Team Lamonta
DNF
Reichl
Dirk
1981
Team Telekom
DNF
Baumann
Eric
1980
Team Wiesenhof - Leipzig
DNF
Obst
René
1977
Team Wiesenhof - Leipzig
DNF
Poitschke
Enrico
1969
Team Wiesenhof - Leipzig
DNF
Wackernagel
Lars
1975
Team Wiesenhof - Leipzig
DNF
Gerdemann
Linus
1982
Winfix - Techem
DNF
Kraft
Dennis
1981
Winfix - Techem
DNF
Odebrecht
Felix
1984
Winfix - Techem
DNF
Willwohl
Gregor
1980
Winfix - Techem
Podatki
Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Germany
17. -21. september 2003
2.3