FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amaterji
Mladinci
Ciklokros
MTB
Steza
Fantasy
Dirke in izidi
Ekipe
Lestvica
Dookola Mazowsza
UCI, Etapna dirka, 28. julij-1. avgust 2015, Poland
Informacije o dirki
Izidi
Startna lista
Zgodovina
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1993
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Skupno
Mladi
Gore
Sprint
Skupno
Etapa: Prolog
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Embed Results
Države
Belarus
Denmark
Finland
France
Germany
Italy
Kazakhstan
Netherlands
Norway
Poland
Slovakia
Sweden
Ukraine
Ekipe
CCC Sprandi Polkowice
Cycling Team Jo Piels
Domin Sport
Kemo - Dukla Trencin
Klub Kolarski Tarnovia
Kolss - BDC Cycling Team
KS Pogon Mostostal Pulawy
Kyiv Capital Racing
Legia Corratec
LKT Team Brandenburg
Rad-Net Rose Team
Rcop Belarus
Riwal Platform Cycling
Seven Riders Cycling Team
TC Chrobry Saroni Glogow
Team Bliz-Merida
TKK Pacific Netsle Fitness
Whistle Team Ziemia Brezeska
Wibatech - Fuji
DoB?
Mst.
Kolesar
Rojen
Ekipa
Čas
01
Stepniak
Grzegorz
1989
CCC Sprandi Polkowice
13:34:24
02
Thiele
Kersten
1992
Rad-Net Rose Team
+ 12
03
Brusselman
Twan
1993
Cycling Team Jo Piels
+ 15
04
Tomasiak
Konrad
1991
Kolss - BDC Cycling Team
+ 19
05
Nowak
Mateusz
1992
Domin Sport
+ 20
06
Weinstein
Domenic
1994
Rad-Net Rose Team
+ 24
07
Kiendys
Tomasz
1977
CCC Sprandi Polkowice
+ 24
08
Vermeulen
Jeff
1988
Cycling Team Jo Piels
+ 27
09
Kulimbetov
Nubolat
1992
Seven Riders Cycling Team
+ 29
10
Kessler
Robert
1995
LKT Team Brandenburg
+ 30
11
Soballa
Carl
1994
LKT Team Brandenburg
+ 33
12
Willwohl
Willi
1994
LKT Team Brandenburg
+ 38
13
Rebiewski
Jaroslaw
1974
Domin Sport
+ 41
14
Banaszek
Adrian
1993
Kolss - BDC Cycling Team
+ 44
15
Haba
Grzegorz
1992
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 46
16
Panassenko
Nikita
1992
Seven Riders Cycling Team
+ 47
17
Janssen
Yannick
1990
Team Bliz-Merida
+ 49
18
Bondarenko
Pavlo
1996
Kyiv Capital Racing
+ 01:23
19
Poutsma
Stefan
1991
Cycling Team Jo Piels
+ 01:31
20
Kulyk
Andrii
1989
Kolss - BDC Cycling Team
+ 01:35
21
Janssen
Adriaan
1995
Cycling Team Jo Piels
+ 01:37
22
Reinhardt
Theo
1990
Rad-Net Rose Team
+ 01:42
23
Rodenburg
Tim
1994
Cycling Team Jo Piels
+ 01:42
24
Aistrup
Nikola
1987
Riwal Platform Cycling
+ 01:45
25
Manninen
Matti
1992
Team Bliz-Merida
+ 01:47
26
Skarzynski
Wojciech
1989
Wibatech - Fuji
+ 01:48
27
Øllegaard
Morten
1988
Riwal Platform Cycling
+ 01:48
28
Witecki
Mariusz
1981
Domin Sport
+ 01:49
29
Nikitin
Matvey
1992
Seven Riders Cycling Team
+ 01:49
30
Pawlak
Tobiasz
1995
Domin Sport
+ 01:50
31
Ashurov
Konstyantyn
1996
Kyiv Capital Racing
+ 01:52
32
Gatskiy
Pavel
1991
Seven Riders Cycling Team
+ 01:53
33
Piasetski
Aliaksandr
1993
Rcop Belarus
+ 01:55
34
Janiszewski
Sylwester
1988
Wibatech - Fuji
+ 01:57
35
Detko
Artur
1983
Domin Sport
+ 02:01
36
Zakharov
Artyom
1991
Seven Riders Cycling Team
+ 02:04
37
Kozachenko
Sergiy
1994
Kyiv Capital Racing
+ 02:08
38
Vasylyuk
Andriy
1987
Kolss - BDC Cycling Team
+ 02:10
39
Shumilov
Iurii
1995
Kyiv Capital Racing
+ 02:12
40
Bronis
Roman
1976
Kemo - Dukla Trencin
+ 02:13
41
Nowaczek
Mateusz
1991
Kolss - BDC Cycling Team
+ 02:31
42
Laton
Eryk
1993
CCC Sprandi Polkowice
+ 03:27
43
Moruha
Anton
1995
Kyiv Capital Racing
+ 03:30
44
Kuzmin
Anton
1996
Seven Riders Cycling Team
+ 03:33
45
Schjønnemann
Kasper
1987
Riwal Platform Cycling
+ 04:09
46
Schomber
Nils
1994
Rad-Net Rose Team
+ 04:41
47
Delle Stelle
Christian
1989
CCC Sprandi Polkowice
+ 06:10
48
Stosz
Patryk
1994
CCC Sprandi Polkowice
+ 06:58
49
Sobieraj
Przemyslaw
1991
Wibatech - Fuji
+ 07:35
50
Sykala
Wojciech
1994
Klub Kolarski Tarnovia
+ 08:44
51
Tefre Lunder
Nikolai
1994
Team Bliz-Merida
+ 08:47
52
Moncorgé
Pierre
1992
Team Bliz-Merida
+ 08:48
53
Charucki
Pawel
1988
Domin Sport
+ 08:51
54
Skarzynski
Piotr
1990
Whistle Team Ziemia Brezeska
+ 08:52
55
Grabis
Mateusz
1994
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 08:52
56
Gronkiewicz
Kacper
1993
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 08:52
57
Gorecki
Patryk
1996
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 09:07
58
Krzywda
Patryk
1995
Klub Kolarski Tarnovia
+ 09:13
59
Oborsky
Dominik
1992
Whistle Team Ziemia Brezeska
+ 09:15
60
Harakhavik
Uladzimir
1995
Rcop Belarus
+ 09:15
61
Franczak
Wojciech
1993
TKK Pacific Netsle Fitness
+ 09:17
62
Svensson
Johan
1979
Team Bliz-Merida
+ 09:24
63
Jørgensen
Kasper Linde
1984
Riwal Platform Cycling
+ 09:32
64
Rohde
Leon
1995
LKT Team Brandenburg
+ 09:32
65
Wypych
Karol
1996
TKK Pacific Netsle Fitness
+ 09:38
66
Jaromin
Piotr
1994
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 09:39
67
Solinski
Jakub
1995
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 09:40
68
Kohut
Slawomir
1977
Whistle Team Ziemia Brezeska
+ 09:45
69
Szczepanowski
Bartosz
1994
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 09:51
70
Zhyhunou
Dzmitry
1996
Rcop Belarus
+ 10:04
71
Wewior
Patryk
1996
Klub Kolarski Tarnovia
+ 10:10
72
Bommel
Henning
1983
Rad-Net Rose Team
+ 10:21
73
Lajcha
Juraj
1994
Kemo - Dukla Trencin
+ 10:25
74
Zawistowski
Kamil
1996
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 10:29
75
Budkevich
Kanstantin
1993
Rcop Belarus
+ 10:43
76
Wewior
Dominik
1996
Klub Kolarski Tarnovia
+ 10:49
77
Dubovski
Vladislau
1994
Rcop Belarus
+ 11:06
78
Schiewer
Franz
1990
LKT Team Brandenburg
+ 11:09
79
Solinski
Patryk
1996
KS Pogon Mostostal Pulawy
+ 11:09
80
Korczynski
Borys
1995
Klub Kolarski Tarnovia
+ 11:10
81
Strokau
Vasili
1995
Rcop Belarus
+ 11:14
82
Kistowski
Kacper
1993
Klub Kolarski Tarnovia
+ 11:20
83
Domagala
Patryk
1992
Legia Corratec
+ 11:21
84
Skorenko
Mykyta
1993
Kyiv Capital Racing
+ 11:22
85
Pölder
Robert
1991
Team Bliz-Merida
+ 11:30
86
Kasperek
Micha
1993
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 11:36
87
Komar
Mateusz
1985
Whistle Team Ziemia Brezeska
+ 11:38
88
Morajko
Jacek
1981
Wibatech - Fuji
+ 11:48
89
Kongstad
Tobias
1996
Riwal Platform Cycling
+ 12:12
90
Kovac
Maros
1977
Kemo - Dukla Trencin
+ 12:35
91
Kucieba
Karol
1990
Legia Corratec
+ 12:48
92
Furczyk
Maciej
1992
Legia Corratec
+ 13:15
93
Van der Duin
Patrick
1995
Cycling Team Jo Piels
+ 13:24
94
Zlotowicz
Patryk
1996
TKK Pacific Netsle Fitness
+ 13:28
95
Leduchowski
Aleksander
1993
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 13:31
96
Mørkøv
Jesper
1988
Riwal Platform Cycling
+ 13:34
97
Czajkowski
Mateusz
1989
Legia Corratec
+ 14:11
98
Lewandowski
Kamil
1989
Legia Corratec
+ 14:11
99
Bijak
Marcin
1995
TC Chrobry Saroni Glogow
+ 14:18
100
Marycz
Jaroslaw
1987
CCC Sprandi Polkowice
+ 14:29
101
Samol
Pawel
1993
Wibatech - Fuji
+ 16:13
102
Krakowiak
Norbert
1993
TKK Pacific Netsle Fitness
+ 16:34
103
Frahm
Jasper
1996
LKT Team Brandenburg
+ 16:37
DNF
Duben
Martin
1995
Kemo - Dukla Trencin
DNF
Tybor
Patrik
1987
Kemo - Dukla Trencin
DNF
Stachowiak
Adam
1989
Kolss - BDC Cycling Team
DNF
Szczurowski
Lukasz
1988
Legia Corratec
DNF
Liss
Lucas
1992
Rad-Net Rose Team
DNF
Gutek
Mikolaj
1996
TKK Pacific Netsle Fitness
DNF
Bartkiewicz
Andrzej
1991
Whistle Team Ziemia Brezeska
DNF
Batek
Dariusz
1986
Wibatech - Fuji
Podatki
Dookola Mazowsza
Poland
28. julij-1. avgust 2015
2.2