FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amaterji
Mladinci
Ciklokros
MTB
Steza
Fantasy
Dirke in izidi
Ekipe
Lestvica
East Bohemia Tour
UCI, Enodnevna dirka, 15. september 2007, Czechia
Informacije o dirki
Izidi
Zgodovina
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
Izidi
Embed Results
Države
Australia
Czechia
Germany
Namibia
Poland
Russia
Slovakia
Switzerland
DoB?
Mst.
Kolesar
Rojen
Ekipa
Čas
01
Kozubek
Stanislav
1980
PSK Whirlpool - Hradec Kralove
06:28:33
02
Kluge
Roger
1986
-
+ 47
03
Hacecky
Martin
1988
ASC Dukla Praha
+ 01:51
04
Kadlec
Milan
1974
ASC Dukla Praha
+ 03:08
05
Bencik
Petr
1976
PSK Whirlpool - Hradec Kralove
+ 03:24
06
Hacecky
Vojtech
1987
ASC Dukla Praha
+ 03:47
07
Kratochvila
Jakub
1988
-
+ 04:21
08
Salzinger
Florian
1983
Hadimec
+ 05:20
09
Barta
Jan
1984
-
+ 06:46
10
Padour
Frantisek
1988
CK Pribram Bei
+ 07:06
11
Precechtel
Michal
1977
-
+ 07:17
12
Krotky
Rostislav
1976
AC Sparta Praha
+ 07:23
13
Kiendys
Tomasz
1977
CCC Polsat Polkowice
+ 07:40
14
Grewe
Jens
1988
AKUD - Rose
+ 08:15
15
Papstein
Bjorn
1981
Team 3C Gruppe - Lamonta
+ 08:19
16
Eggli
Tobias
1986
Hadimec
+ 08:26
17
Stauder
Benjamin
1987
Atlas - Romers's Hausbäckerei
+ 14:14
18
Becka
Radek
1979
PSK Whirlpool - Hradec Kralove
+ 14:21
19
Riemer
Benjamin
1988
-
+ 14:31
20
Komkov
Daniil
1985
Premier
+ 15:25
21
Hruby
Tomas
1982
AC Sparta Praha
+ 17:25
22
Subrt
Pavel
1984
ASC Dukla Praha
+ 17:30
23
Galimzyanov
Denis
1987
Premier
+ 17:30
24
Blaha
Martin
1977
ASC Dukla Praha
+ 17:34
25
Kuchar
Tomas
1988
-
+ 17:39
26
Pucelik
Petr
1972
AC Sparta Praha
+ 17:41
27
Cer
Tomas
1983
-
+ 17:41
28
Kesl
Michal
1982
AC Sparta Praha
+ 17:46
29
Vachek
Petr
1987
CK Pribram Bei
+ 17:49
30
Viglasky
Ivan
1985
-
+ 17:55
31
Baumgartner
Benjamin
1984
Atlas - Romers's Hausbäckerei
+ 17:55
32
Grunder
Martin
1988
-
+ 18:01
33
Polievka
Pavol
1969
Dukla Trencin - Merida
+ 18:04
34
Volkmann
Karsten
1978
Isaac
+ 18:08
35
Andres
Peter
1985
Atlas - Romers's Hausbäckerei
+ 18:11
36
Kobelt
Rolf
1986
Hadimec
+ 18:15
37
Horak
Lukas
1975
-
+ 18:19
38
Fischer
Marcel
1987
-
+ 18:29
39
Hoffmann
Erik
1981
Team 3C Gruppe - Lamonta
+ 18:34
40
Canecky
Andrej
1975
-
+ 18:47
41
Bär
Michael
1988
Hadimec
+ 18:48
42
Luttuschka
Steven
1988
-
+ 19:04
43
Krivanek
Jiri
1985
AC Sparta Praha
+ 19:11
DNF
Behounek
Michal
1967
-
DNF
Brabec
Daniel
1984
-
DNF
Bucek
Karel
1982
-
DNF
Cermak
Petr
1967
-
DNF
Cirkl
Petr
1971
-
DNF
Dostal
Jan
1988
-
DNF
Faber
Zdenek
1987
-
DNF
Fiala
Jan
1977
-
DNF
Filipec
Martin
1976
-
DNF
Goc
Lukas
1988
-
DNF
Hanzelin
Roman
1974
-
DNF
Haring
Martin
1986
-
DNF
Heinrich
Lukas
1979
-
DNF
Hruza
Tomas
-
-
DNF
Hudecek
Jiri
1986
-
DNF
Jankowski
Jakub
1993
-
DNF
Jezek
Jiri
1974
-
DNF
Kalous
Jaroslav
-
-
DNF
Kopr
Karel
1973
-
DNF
Kovar
David
1985
-
DNF
Krejci
David
1983
-
DNF
Liska
Martin
1976
-
DNF
Martinek
Pavel
1982
-
DNF
Matejka
Marek
1988
-
DNF
Micek
Tomas
1984
-
DNF
Palcak
Jozef
1987
-
DNF
Prucha
Bendrich
1973
-
DNF
Ptacnik
Filip
1981
-
DNF
Reimer
Martin
1987
-
DNF
Rücker
Daniel
1974
-
DNF
Skopek
Martin
1986
-
DNF
Skrobanek
Jiri
1973
-
DNF
Skvarka
Michal
1986
-
DNF
Slovak
Michael
1984
-
DNF
Stanek
Ales
-
-
DNF
Uher
Martin
1986
-
DNF
Zabka
Jozef
1975
-
DNF
Zelinka
Ondrej
1987
-
DNF
Zitta
Pavel
1985
-
DNF
Lukes
Ondrej
1973
AC Sparta Praha
DNF
Pavek
Ondrej
1980
AC Sparta Praha
DNF
Hans
Sebastian
1987
AKUD - Rose
DNF
Röstel
Patrick
1986
AKUD - Rose
DNF
Schlüter
Jean-Michel
1986
AKUD - Rose
DNF
Westmattelmann
Daniel
1987
AKUD - Rose
DNF
Hochmann
Jiri
1986
ASC Dukla Praha
DNF
Kankovsky
Alois
1983
ASC Dukla Praha
DNF
Arn
Laurent
1982
Atlas - Romers's Hausbäckerei
DNF
Hardter
Uwe
1977
Atlas - Romers's Hausbäckerei
DNF
Lang
Martin
1983
Atlas - Romers's Hausbäckerei
DNF
Jezowski
Krzysztof
1975
CCC Polsat Polkowice
DNF
Lisowicz
Tomasz
1977
CCC Polsat Polkowice
DNF
Mroz
Mateusz
1980
CCC Polsat Polkowice
DNF
Wesoly
Marek
1978
CCC Polsat Polkowice
DNF
Zoledziowski
Gregorz
1980
CCC Polsat Polkowice
DNF
Brazdil
Jiri
1988
CK Pribram Bei
DNF
Novak
Jakub
1988
CK Pribram Bei
DNF
Sosenka
Ondrej
1975
CK Pribram Bei
DNF
Stanek
Lukas
1984
CK Pribram Bei
DNF
Freivolt
Stefan
1984
Dukla Trencin - Merida
DNF
Zachar
Branislav
1986
Dukla Trencin - Merida
DNF
McPartland
David
1980
Hadimec
DNF
Schmaeh
Elias
1986
Hadimec
DNF
Dorrer
Tobias
1969
Isaac
DNF
Mauersberger
Björn
1982
Isaac
DNF
Rieger
Karsten
1983
Isaac
DNF
Schubert
Patrick
1984
Isaac
DNF
Trunec
Michal
1985
NCH - Team Cube
DNF
Smutny
Nikola
1978
Nerac Pro Cycling
DNF
Afonin
Anton
1987
Premier
DNF
Bespalov
Alexander
1981
Premier
DNF
Kritskiy
Timofey
1987
Premier
DNF
Serebryakov
Alexander
1987
Premier
DNF
Andrle
Rene
1974
PSK Whirlpool - Hradec Kralove
DNF
Dlouhy
Vojtech
1981
PSK Whirlpool - Hradec Kralove
DNF
Dassler
Ingmar
1985
Team 3C Gruppe - Lamonta
DNF
Heizmann
Elnathan
1982
Team 3C Gruppe - Lamonta
DNF
Pristl
Sebastien
1987
Team 3C Gruppe - Lamonta
DNF
Sievers
Holger
1968
Team 3C Gruppe - Lamonta
Podatki
East Bohemia Tour
Czechia
15. september 2007
1.2 | 262.0 km