FIRSTCYCLING
Amaterji
Cesta
Amaterji
Mladinci
Ciklokros
MTB
Steza
Fantasy
Dirke in izidi
Ekipe
Lestvica
Ranking
| French Road Cycling Cup
UCI Lestvica
National Lestvica
FirstCycling Lestvica
FirstCycling Amaterji
Belgian Road Cycling Cup
Dansk Cup
Dansk Cup | Ženske
French Road Cycling Cup
Holland Cup
Italian Road Cycling Cup
NorgesCup
NorgesCup | Ženske
2009
-Vsi-
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Lestvica
Dirke
Mst.
Kolesar
Rojen
Ekipa
Točke
1
Casper
Jimmy
1978
Besson Chaussures - Sojasun
193
2
Feillu
Romain
1984
Agritubel
100
3
Geslin
Anthony
1980
Française des Jeux
96
4
Ladagnous
Matthieu
1984
Française des Jeux
90
5
Voeckler
Thomas
1979
BBOX Bouygues Telecom
75
6
Jegou
Lilian
1976
Bretagne - Schuller
73
7
Champion
Dimitri
1983
Bretagne - Schuller
70
8
Bonsergent
Stéphane
1977
Bretagne - Schuller
69
9
Vaugrenard
Benoît
1982
Française des Jeux
58
10
Galland
Jérémie
1983
Besson Chaussures - Sojasun
56
10
Tronet
Steven
1986
Roubaix - Lille Metropole
56
12
Jalabert
Nicolas
1973
Agritubel
54
13
Haddou
Saïd
1982
BBOX Bouygues Telecom
50
14
Kadri
Blel
1986
AG2R La Mondiale
42
15
Sulzberger
Wesley
1986
Française des Jeux
41
15
Vachon
Florian
1985
Roubaix - Lille Metropole
41
17
Larpe
Mickaël
1985
Roubaix - Lille Metropole
38
18
Fedrigo
Pierrick
1978
BBOX Bouygues Telecom
35
19
Simon
Julien
1985
Besson Chaussures - Sojasun
30
20
Mazet
Julien
1981
Auber 93
28
21
Vogondy
Nicolas
1977
Agritubel
26
22
Pichot
Alexandre
1983
BBOX Bouygues Telecom
25
22
Efimkin
Alexander
1981
AG2R La Mondiale
25
22
Ravard
Anthony
1983
Agritubel
25
22
Gautier
Cyril
1987
BBOX Bouygues Telecom
25
22
Flahaut
Denis
1978
Landbouwkrediet - Colnago
25
27
Gérard
Arnaud
1984
Française des Jeux
21
27
Bichot
Freddy
1979
Agritubel
21
29
Minard
Sébastien
1982
Cofidis
20
29
Lemoine
Cyril
1983
Skil - Shimano
20
29
Ista
Kevyn
1984
Agritubel
20
32
Le Lay
David
1979
Agritubel
19
33
Duque
Leonardo
1980
Cofidis
18
33
El Fares
Julien
1985
Cofidis
18
35
Dumoulin
Samuel
1980
Cofidis
17
36
Arashiro
Yukiya
1984
BBOX Bouygues Telecom
16
37
Demaret
Jean-Eudes
1984
Cofidis
15
38
Nocentini
Rinaldo
1977
AG2R La Mondiale
14
38
Caethoven
Steven
1981
Agritubel
14
38
Bacquet
Fabien
1986
Auber 93
14
41
Veikkanen
Jussi
1981
Française des Jeux
13
42
Elmiger
Martin
1978
AG2R La Mondiale
12
43
Joly
Sébastien
1979
Française des Jeux
10
43
Mondory
Lloyd
1982
AG2R La Mondiale
10
43
Offredo
Yoann
1986
Française des Jeux
10
43
Cazaux
Pierre
1984
Roubaix - Lille Metropole
10
43
Fouchard
Julien
1986
Côtes-d'Armor - Maître Jacques
10
43
Haddou
Nadir
1983
Auber 93
10
49
Pauriol
Rémi
1982
Cofidis
8
49
Dion
Renaud
1978
AG2R La Mondiale
8
49
Pineau
Cédric
1985
AG2R La Mondiale
8
52
Hinault
Sébastien
1974
AG2R La Mondiale
6
52
Delpech
Jean-Luc
1979
Bretagne - Schuller
6
54
Levarlet
Guillaume
1985
Française des Jeux
5
54
Hartmann
Nicolas
1985
Bretagne - Schuller
5
54
Mombaerts
Johan
1984
Auber 93
5
57
Calzati
Sylvain
1979
Agritubel
3
57
Feillu
Brice
1985
Agritubel
3
57
Bonnaire
Olivier
1983
BBOX Bouygues Telecom
3
57
Blot
Guillaume
1985
Cofidis
3
57
Bessy
Cyril
1986
Besson Chaussures - Sojasun
3
57
Mederel
Maxime
1980
Auber 93
3
57
Bar
Jocelyn
1988
CC Nogent sur Oise
3
57
Guillou
Florian
1982
Roubaix - Lille Metropole
3
57
Pivois
Yann
1976
Bretagne - Schuller
3
57
Sinner
Benoit
1984
Besson Chaussures - Sojasun
3